O firmie

Biuro Nieruchomości Meritum to firma stworzona przez doświadczonych i zaangażowanych w swoją pracę doradców. Posiadamy wykształcenie ekonomiczne, licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami (numer 13546) nadaną przez Ministra oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Ponadto dla bezpieczeństwa naszych klientów posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w PZU SA (polisa nr PWO 00007489).

Nieruchomości to nie tylko nasza praca ale i prawdziwa pasja. Rosnąca liczba zadowolonych oraz powracających do nas klientów, potwierdza iż maksymalnie angażujemy się w swoją pracę wspierając na każdym etapie i dążąc do maksymalnego Państwa zadowolenia. Cechuje nas rzetelność - zapewniamy bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji i zawsze pamiętamy jak ważne są to dla Państwa decyzje oraz wytrwałość - działamy aż do skutku. Jesteśmy dyspozycyjni, elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie, by móc zapewnić profesjonalną obsługę każdemu klientowi. Gwarantujemy indywidualne i staranne podejście.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z obrotem nieruchomościami:

  • pomagamy sprzedać, kupić, wynająć i nająć – mieszkania, domy, lokale użytkowe oraz działki,
  • pomagamy w wycenie nieruchomości,
  • pomagamy w uzyskaniu kredytu (współpracujemy z ponad 25 bankami w celu zaproponowania najlepszego rozwiązania - korzystając z naszej bezpłatnej pomocy uzyskują Państwo również profity nie występujące przy korzystaniu bezpośrednio z usług bankowych).

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.